אנחנו כאן בשבילך

מטופל/ת יקר/ת

הנהלת 'עתידים מדיקל סנטר' חרטה על דגלה לשלב בין טיפול רפואי מקצועי, חדשנות טכנולוגית לבין הדאגה לנוחותך והקפדה על יחס אישי ומאור פנים.
אנו קשובים כל העת לחוות הדעת של מטופלינו ונכונים תמיד להיענות לשאלותיכם/ן, מתוך שאיפה לשפר באופן מתמיד את השרות הניתן הן על ידי צוות ההנהלה והן על ידי הצוות הרפואי.
הצלחת ההליך הרפואי ומידת שביעות רצונך משהותך במרכז הרפואי, היא המדד להצלחתנו!

אנו עושים הכל על מנת להבטיח לך, שירותי רפואה מתקדמים הניתנים על ידי הצוות הרפואי הבכיר והמנוסה ביותר. במהלך הניתוח, נמצאים כל העת לצד המנתח שלך, רופא מרדים מקצועי ואחיות חדר ניתוח מוסמכות, עם ניסיון רב בהליך הרפואי אותו הנך צפוי לעבור.
לשעת חרום, אחיות טיפול נמרץ נמצאות כל העת במרכז הרפואי וניתן גיבוי של צוותי הרפואה מהמרכז הרפואי ע"ש סוראסקי בתל-אביב (איכילוב) וכן אסותא רמת החיל.

על מנת להקל עליך את ההליך הניתוחי, ריכזנו עבורך מידע חיוני. 
בכל שאלה אחרת, אל תהסס/י לפנות אלינו למספר טלפון: 03-6445666

 

תאום מועד הניתוח
כמרכז רפואי פרטי, זמינות התורים לחדרי הניתוח ב'עתידים מדיקל סנטר' היא גבוהה מאד. 
לקראת הניתוח, תיפגש/י עם המנתח במרפאתו לייעוץ הכולל: בחינת מצב בריאותך; קבלת טפסי הפנייה לבדיקות טרום ניתוחיות; קבלת הוראות כיצד להתכונן לניתוח; הסבר על ההליך הניתוחי; סיבוכים אפשריים; הסבר על תהליך ההחלמה וקבלת טופס הסכמה לניתוח.  
לאחר שהמנתח יתאם עמך את מועד הניתוח, הוא ידאג לתאום המועד מול מתאמות חדר הניתוח שלנו. בהמשך תקבל/י פנייה טלפונית לביצוע התשלום.

 

הוראות הכנה לניתוח
בהתאם לסוג הניתוח ולמצב בריאותך, תקבל/' הנחיות ועדכונים מהמנתח בנושאים הבאים:

 • ביצוע בדיקות כדוגמת בדיקות דם ו/או אק"ג, צילום חזה או בדיקות נוספות על פי דרישת המנתח. את תוצאות הבדיקות עליך להביא ביום הניתוח.
 • סוג ההרדמה שתינתן לך (כללית; טשטוש מלא; אזורית או מקומית).
 • בהתאם לסוג ההרדמה יעדכנך הרופא האם עליך להיות בצום ולכמה שעות.
 • תרופות אותן עליך להפסיק ליטול בשעות שלפני הניתוח כגון מדללי דם או לחילופין תרופות אותן הנך נדרש/ת ליטול בסמוך למועד הניתוח.
 • מעשנים מחויבים להימנע מעישון מספר ימים לפני הניתוח. 
 • אם הנך מועמד לניתוח המצריך להצטייד באביזרים מיוחדים, כדוגמת בגדי לחץ המיועדים לאחר ניתוח פלסטי, תקבל הנחייה על כך מהרופא. 

 

הסדרי תשלום
ניתוח המבוצע באופן פרטי - לאחר שהמנתח יתאם מועד לניתוח, שרות הלקוחות שלנו יצור איתך קשר להסדרת התשלום. אפשרויות התשלום העומדות בפניך: תשלום באמצעות כרטיס אשראי אשר יבוצע טלפונית; העברה בנקאית או הגעה אל המרכז הרפואי יומיים לפני הניתוח על מנת להסדיר את התשלום במזומן. יודגש כי במרכז הרפואי 'עתידים מדיקל סנטר' לא מתקבלות המחאות.
ניתוח המבוצע בהסדר עם הביטוח המשלים של קופת החולים או עם חברת ביטוח פרטית - תידרש/י לפנות אל קופת החולים או אל חברת הביטוח ולקבל טופס התחייבות, אותו יש להגיש ביום הניתוח בתוספת השתתפות עצמית. 

 

יום הניתוח
עליך להגיע שעה וחצי לפני הניתוח עם מלווה.
ביום הניתוח יש להביא:

 • תעודת זהות או דרכון
 • קטין/קטינה שטרם מלאו להם 18 שנים, יגיעו בליווי הורה אשר יידרש להציג תעודת זהות עם ספח
 • טופס התחייבות מקופת החולים או מחברת הביטוח, עבור מנותחים בהסדר
 • תוצאות בדיקות מעבדה וצילומים
 • בהתאם להנחיית המנתח אביזרים מיוחדים

עם הגעתך אל 'עתידים מדיקל סנטר', גש/י אל מזכירת הקבלה. לאחר פתיחת תיק רפואי, תלווה אותך אחות אל המרפאה הטרום ניתוחית.
מרפאה טרום ניתוחית
פגישת הכנה עם אחות - האחות תעדכן בגיליון הרפואי תשובות של בדיקות; פרטים על מחלות רקע; טיפול תרופתי; רגישויות וכד' וכן תבצע מדידת לחץ דם; דופק; משקל ו – BMI  (מדד מסת הגוף).
פגישה עם רופא מרדים – אם הנך מיועד/ת לניתוח בהרדמה מלאה או אזורית, או אם הנך סובל/ת ממחלות כרוניות כדוגמת מחלות לב וריאות, ייפגש עמך הרופא המרדים על מנת לוודא פרטים על מצבך הרפואי; רגישויות לתרופות וניתוחים קודמים. הרופא המרדים יבצע בדיקה פיזית לפני הכניסה אל חדר הניתוח ויחבר לך עירוי במקרה של הרדמה כללית. במעמד זה תתבקש/י לחתום על טופס הסכמה להרדמה. 
פגישה עם המנתח - הרופא המנתח יסמן את האיבר המנותח ולמטופלים המיועדים לניתוח פלסטי, יבוצעו מדידות טרום ניתוחיות של האיבר המיועד לניתוח.

 

מהלך הניתוח והתאוששות
עדכונים על מועד כניסתך אל חדר הניתוח, סיום הניתוח והעברתך אל חדר ההתאוששות, יופיעו על גבי מסך הנמצא בחדר ההמתנה. לאחר העברתך אל חדר ההתאוששות, יורשה להיכנס מלווה אחד בלבד. בכל זמן שהייתך בחדר ההתאוששות תמשיך להיות מחובר למכשירי ניטור ותימצא בהשגחה של אחיות חדר ההתאוששות ורופא מרדים האחראי על מנותחים בשלב ההתאוששות. 

 

חדרי אירוח VIP
מחדר ההתאוששות, יש באפשרותך לעבור אל אחד מחדרי ה- V.I.P  המפנקים, אשר מספקים לצד השגחה רפואית, גם פרטיות ונוחות מרביים לך ולבני משפחתך. בכל אחד מחדרי ה- V.I.P מיטה חשמלית מתכווננת וטלוויזיה עם מגוון ערוצי לווין.

 

שחרור 
לאחר ההתאוששות וניתוק ממכשירי הניטור, תיפגש עם המנתח או המרדים ותקבל הוראות והנחיות לתקופת ההחלמה, עד לפגישת המעקב שתיערך במרפאתו של הרופא.
כמו כן תקבל מרשמים לתרופות על פי הצורך; העתק של טופס ההסכמה ומכתב שחרור.