חדרי ניתוח

עתידים מדיקל סנטר מעמיד לרשות הרופאים והמטופלים חדרי ניתוח מהמתקדמים ביותר בארץ, בהם מבוצעים ניתוחים מכלל ענפי הרפואה והם כוללים גם מכשיר כירורגי וגם מכשיר ניתוחי קטרקט בלייזר. עתידים מדיקל סנטר הוא המרכז הראשון שהביא את טכנולוגיית הקטרקט בלייזר לארץ.

הרופאים במרכז הם מהמובילים ומהמנוסים בתחומם, ולרשותם עומדות הטכנולוגיות הניתוחיות המשוכללות ביותר, לרבות ציוד המאפשר לבצע פעולות זעיר פולשניות, עם פחות סיכון לסיבוכים ופחות כאב למטופל. קידמה זאת, ביחד עם פיתוחן של תרופות וטכניקות הרדמה חדשות, גורמות להפיכת הכירורגיה האמבולטורית לבטוחה ולאמינה יותר. למכשור יש חלק חשוב ודומיננטי בהצלחת הטיפול ובקביעת מידת ההתאמה של המטופל לטיפול.

חדרי הניתוח מאושרים על ידי משרד הבריאות.

בעתידים מדיקל סנטר מבוצעים ניתוחים מתחום הכירורגיה הבינונית, שאינם מצריכים אשפוז של יותר מ- 23 שעות. מטבע הדברים, אלו הליכים ניתוחיים המאפשרים חזרה יחסית מהירה לפעילות היומיומית.

לצד צוות המנתחים והמרדימים, מטופלי המרכז נהנים מצוות פרא רפואי, הכולל אחים ואחיות מוסמכים, בעלי ניסיון רב.  הצוות שלנו מחויב למצוינות כירורגית, העומדת בסטנדרטים גבוהים, תוך דאגה והקפדה על מתן יחס אישי למטופל ולמשפחתו. אנו מקפידים על מתן הדרכה ומידע למטופל לאורך כל התהליך, החל מקבלתו לחדר הניתוח ועד להדרכה לקראת השחרור. גישה זו תורמת לשביעות רצון המטופלים, משפרת את איכות הטיפול ומסייעת להחלמתו המהירה של המטופל.