רפואת שיניים וכירורגיית פה ולסת
סוגי טיפולים

החיוך המושלם מעולם לא היה קרוב יותר.
טיפולי שיניים מורכבים בהרדמה מלאה או בטשטוש - לילדים ולמבוגרים.

ב'עתידים מדיקל' סנטר' חדרי ניתוח ייעודיים לטיפולי שיניים מורכבים, לילדים ולמבוגרים.

חדרי הניתוח לתחום כירורגיית הפה והלסת מצוידים בטכנולוגיות המתקדמות ביותר ובחומרים האיכותיים ביותר, על מנת לסייע לרופא השיניים שלך להעניק לך את החיוך המושלם.

ב'עתידים מדיקל סנטר' מבוצעים גם טיפולי שיניים בהרדמה מלאה או בסדציה – הרדמה קלה הגורמת לטשטוש לזמן מוגבל וההתאוששות לאחריה מהירה מאד. לימינו של רופא השיניים שלך יעמדו רופא מרדים בעל ניסיון רב וסייעת לרופא שיניים.

לאחר שרופא השיניים שלך יתכנן את תכנית הטיפול, אם יהיה צורך בכך, הוא יזמן רופא שיניים מומחה בתחומים כגון: כירורגיית פה ולסת, טיפולי חניכיים ורופא שיניים לילדים.

 

מתי מומלץ לבצע טיפול שיניים בהרדמה כללית?

טיפול שיניים בהרדמה כללית או בטשטוש מיועד לילדים ולמבוגרים במקרים הבאים:

 • טיפולי שיניים ביום אחד - אם המטופל זקוק לסדרה ארוכה של טיפולים, ניתן לבצע ביום אחד טיפולים רבים וכדי להקל על המטופל, יבוצעו הטיפולים תחת הרדמה כללית, למשך  מספר שעות. לשם המחשה, טיפול ביום אחד יכול לכלול: סתימות, עקירות מורכבות, טיפולי שורש, מבנים, כתרים וגשרים זמניים, מידות לכתרים קבועים וניקוי אבנית.
 • טיפולי שיניים וניתוחי פה ולסת מורכבים כדוגמת ניתוחי חניכיים והרמת סינוס. 
 • חרדה דנטלית – מטופל אשר מזניח את הטיפול בשיניים ו/או חניכיים חולים בשל הפחד מטיפולי שיניים. 
 •  עבור מטופלים הסובלים מרפלקס הקאה מוגבר. 
 •  לבעלי מוגבלויות אשר אינם יכולים לשתף פעולה במהלך טיפול שיניים.
 •  עבור ילדים הזקוקים למספר רב של טיפולי שיניים ואינם מסוגלים לשתף פעולה.

 

חדרי הניתוח של 'עתידים מדיקל סנטר' ערוכים לביצוע כל טיפולי השיניים וניתוחי השיניים המורכבים, ביניהם:

השתלות שיניים
כיום השתלת שיניים מהווה את הפתרון הנוח, העמיד והאסתטי ביותר, לחסר של שיניים בודדות או במקרה של חסר שיניים מלא, כתחליף לשיניים תותבות, יחד עם זאת טיפולי השתלת שיניים נחשבים לארוכים וכוללים מספר ניתוחים בשלבים שונים. ב'עתידים מדיקל סנטר' ניתן לבצע תחת הרדמה כללית את כל שלבי הטיפולים המורכבים ביום אחד ולחסוך מהמטופל סבל מיותר וזמן רב. פתרון זה מתאים במיוחד עבור מטופלים הסובלים מאבדן של עצם הלסת כתוצאה מעקירה של שיניים חולות או מנשירתן. במקרה כזה על מנת שתתאפשר השתלת שן וקליטת השתל, יש צורך במילוי עצם בתחתית הסינוס באמצעות ניתוח הנקרא הרמת סינוס. ניתוח ביום אחד מתאים גם למטופלים הזקוקים למספר שתלים או להשתלת שיניים של לסת מלאה כתחליף למספר ניתוחים הכרוכים בכל פעם בתהליך של החלמה ונפרסים על פני חודשים רבים.
תחת הרדמה מלאה או טשטוש, ניתן לקבץ ליום אחד את כל שלבי הטיפול הכירורגיים של טיפולי השתלת השיניים וטיפול כזה אפשרי רק במסגרת של חדר ניתוח המצויד במערכות ניטור מתקדמות ובהשתתפות רופא מרדים, לצד רופא השיניים שלך. כאשר טיפולי השתלת שיניים מבוצעים בהרדמה כללית, ניתן ביום אחד לבצע עקירה של השיניים החולות, הרמת סינוס במידת הצורך, החדרת השתל הדנטלי אל תוך עצם הלסת והרכבת כתרים זמניים.

עקירות כירורגיות
עקירות מורכבות, בדרך כלל של שיני בינה שהגישה אליהן קשה, ויש צורך לעקרן בגלל עששת מתקדמת;מחלת חניכיים או בשל צפיפות בפה במסגרת של טיפול ליישור שיניים. עקירה כירורגית מתבצעת בדרך כלל בהרדמה מקומית, אולם במקרה של ילדים או אנשים הסובלים ממוגבלות, נשקלת הרדמה כללית או טשטוש ולכן העקירה חייבת להתבצע תחת הרדמה המבוצעת על ידי רופא מרדים ובפיקוחו.

ניתוחי חניכיים
המכשור הרפואי ב'עתידים מדיקל סנטר' ושירותי הרדמה מקצועיים, מאפשרים למומחים בפריודונטיה לבצע ניתוחי חניכיים מורכבים כגון: השתלת חניכיים וגרידת חניכיים (הקצאת שורשים), גם בהרדמה מלאה או בטשטוש. 

טיפולי שורש
טיפול שורש מיועד כדי לטפל בעצב הנמצא במרכז השן – "ליבת השן", לאחר שנפגע מעששת מתקדמת, במטרה "להציל" את השן.  לאחר ניקוי של ליבת השן מחיידקים שגרמו לזיהום, ממלאים את "ליבת השן" בחומר, ליצירת סתימה, על מנת לאפשר את המשך תפקודה.  

סתימות לבנות
ב'עתידים מדיקל סנטר' נעשה שימוש בחומר המתקדם יותר ליצירת סתימה בהירה, כדי להתאימה לגוון השן ולהשיג מראה אסתטי וטבעי. סתימות לבנות הן גם אסתטיות וגם עמידות לאורך שנים.

מבנים, כתרים וציפויי שיניים מזירקוניה
רופא השיניים שלך יכול ליצור עבורך מבנים, כתרים או ציפויי שיניים במראה טבעי במיוחד.

טיפולי שיניים לילדים
בעתידים מדיקל סנטר מבוצעים ניתוחי שיניים במסגרת כללית סמייל.
 

בחדרי טיפולי השיניים ב'עתידים מדיקל סנטר', נמצאים בשימוש החומרים האיכותיים ביותר, כדוגמת  זירקוניה שהינו חומר עמיד במיוחד, איננו מכיל מתכת ומאפשר להגיע לתוצאות אסתטיות מעולות ולמראה טבעי במיוחד.

 

הבחירה של רופא השיניים שלך לבצע את הניתוח ב'עתידים מדיקל סנטר' מבטיחה לך:

 • מחויבות לבריאותך ולביצוע ההליך הניתוחי ברמה הרפואית הגבוהה ביותר ובתנאים הנוחים ביותר בעבורך.
 • צוות חדר ניתוח מיומן - הצוות הרפואי שיעמוד לצד המנתח/ת שלך כולל : מרדים ותיק ומקצועי וסייעת לרופא שיניים.
 • לשימוש המרדימים, אנו מעמידים מערכות ניטור אוטומטיות וציוד מתקדם, על מנת להבטיח לך הרדמה בטוחה. 
 • לשעת חרום, המרכז הרפואי מאויש תמיד בצוות אחיות טיפול נמרץ.
 • חדרי ניתוח בפיקוח ובאישור של משרד הבריאות.
 • טכנולוגיות רפואיות מתקדמות המאושרות על ידי ה- FDAהאמריקאי;ה- CEהאירופאי ומשרד הבריאות בישראל.
 •  חדר התאוששות המותאם לשהייה של עד 23 שעות, בהשגחה קפדנית של צוות אחיות.
 • תנאי תשלום נוחים - פריסה של 3 תשלומים, ללא ריבית והצמדה 
 • נוחות מקסימלית גם למלווים – חדר המתנה מעוצב עם כורסאות נוחות;מסך עדכון על תחילת וסיום הניתוח;טלוויזיה, שתייה קרה וחמה;עמדה להזמנת מונית;קרבה לבתי קפה,  מסעדות ורשתות פארם.